Jdi na obsah Jdi na menu
 


Březnové info!

Vážení rodiče!

  • Úvod tohoto informačního sdělení patří PODĚKOVÁNÍ všem, kteří se jakkoliv podíleli na přípravě a organizaci oslavy MDŽ v číhanském kulturním domě. Poděkování tedy patří hlavně dětem za píli, trpělivost a nadšení, se kterým přistupovaly k nácviku divadla a za perfektní sehrání muzikálu O Čertovi  a Káče. Učitelkám a asistentce pedagoga za nápad," laskavé drilování", výrobu nezbytných kulis a převleků a v neposlední řadě i rodičům za podporu a umožnění svým dětem vystoupit před diváky a předvést, co se naučily.

 

  • Oznamujeme, že měření kvality zraku dětí firmou PRIMA VIZUS, které jste si někteří objednali, se uskuteční v naší mateřské škole v úterý, 24. 3. 2020 v dopoledních hodinách. Do té doby vás žádáme o zaplacení částky 150 Kč tak, aby děti mohly být vyšetřeny.

 

  • Do divadla ALFA na pohádku O PERNÍKOVÉ CHALOUPCE pojedeme v pátek, 28. 4. 2020. Představení začne v 9:00 hodin, od mateřské školy se bude odjíždět v 8.15 hodin. Žádáme o zaplacení tohoto výletu v částce 132 Kč na dítě a to nejpozději do 27. 4. 2020. Pojedou všechny děti. Bližší informace ještě včas poskytneme.

Za mateřskou školu přeje hezké dny Ivana Kalistovásmiley.