Jdi na obsah Jdi na menu
 


Provoz MŠ v době nouzového stavu

30. 10. 2020

Vážení rodiče.

Po delší odmlce začínáme pozitivní zprávou. Přestáli jsme první výskyt covidu v naší mateřské škole a od pondělí 2. 11. obnovujeme provoz, byť s těmito opatřeními:

  • Vzhledem k nouzovému stavu a situaci kolem covidu 19 oznamujeme, že služba zřizovatele naší mateřské školy - dovoz dětí do MŠ  a odvoz dětí z MŠ bude do odvolání přerušena! Od pondělí, 2. 11. 2020 tedy Autíčko nepojede!
  • Z téhož důvodu si dovolujeme apelovat na rodiče dětí (stejně tak jako v jarních měsících), aby zvážili nutnost přítomnosti svého dítěte v kolektivu dalších lidí a aby vodili své zdravé děti (bez respiračních příznaků)  do školky pouze v nezbytně nutných případech.
  • Dětem, které vykonávají povinné vzdělávání a nebudou do školky docházet, jsme připravené poskytovat výuku distančně (děti v posledním ročníku předškolního vzdělávání).
  • Jakmile pomine nouzový stav, bude obnoven i  běžný provoz naší mateřské školy.

Děkujeme za vstřícnost a spolupráci, přejeme všem pevné zdraví - jak fyzické, tak duševní. Na brzké shledání se těší zaměstnanecký kolektiv školy. Na jakékoliv dotazy týkající se provozu naší školky rády odpovíme.

Za MŠ Ivana Kalistová.