Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rodičovská schůzka

Vážení rodiče,

nový školní rok se kvapem blíží, jak říkáme s dětmi: čas jak voda rychle plyne, září spolu oslavíme. A aby to oslavování proběhlo v pohodě a v klidu, musíme se dostatečně připravit. My dospělí to uděláme takhle: sejdeme se na první informativní rodičovské schůzce a to už v úterý, 25. 8. v 16:15 hodin ve třídě Světlušek - BEZ DĚTÍ!

Žádáme vás tedy, aby jste si udělali čas a přišli, součástí programu bude poskytnutí nezbytných a tedy  důležitých informací týkajících se  organizace a provozu naší mateřské školy ve školním roce 2020/21 (např.: provozní doba, rozdělení dětí do tříd,  principy školního vzdělávacího programu naší školy, podmínky školního stravování, přivádění a odvádění dětí z MŠ, platby v MŠ, podpisy informovaných souhlasů - fotografování dětí, GDPR, pověření k vyzvedávání dětí z MŠ jiné osoby než rodičem apod.)

Pokud už nyní víte, že se schůzky nemůžete zúčastnit, dejte nám to, prosím, vědět krátkým oznámením emailem na adresu ms.unesov@seznam.cz.

Zatím užívejte poslední dny prázdnin spolu s dětmi, my se těšíme  na shledání - s vámi 25. 8. a od 1. září i s vašimi dětmi!

Za mateřskou školu s pozdravem Ivana Kalistovásmiley